Aksiyal Sıcak hava Apareyi - Eurovent A.Ş

Dünyanın havasını değiştiriyoruz.

EASHA Serisi

Ürün Kartı

Kapasite Aralığı

5.000kCal/h - 50.000kCal/h

Aksiyal sıcak hava apareyi

Ürün Kataloğu

Teknik Döküman

Kullanım Klavuzu

Nasıl Çalıştırılır?

Seçim Yapın

Ürün Seçim Programı

Aksiyal Fanlı Sıcak Hava Apareyi

Aksiyal Sıcak Hava Apareyi , Geniş alanları ısıtmak ve soğutmak için kullanılır. Başlıca mahalleri şu şekilde sıralayabiliriz; Fabrikalar, Depolar , Hangarlar, Garajlar , Spor Tesisleri gibi yerlerde kullanılabilir. Aksiyal apareyler radyal ısıtma apareylerine göre daha sessiz çalışırlar. Sıcak sulu , buharlı ve elektrikli olarak üretilebilen tipleri vardır. Besleme kaynağı olarak Katı yakıtlı kazanlar, Doğalgazlı kazanlar , Buhar jenaratörleri , Chiller soğutma grupları veya elektrik enerjisini kullanırlar. İçeride taze hava ihtiyacı var ise içerinin ısıtma performansına etki etmeden havalandırmak için EGK serisi Isı Geri Kazanım Cihazı mızı da kullanabilirsiniz.

Aksiyal Apareylerin Genel Özellikleri

Gövde materyali olarak korozyona dayanıklı sıcak daldırma galvaniz kaplı sac kullanılmaktadır.

Ayarlanabilir kanatlı üfleme panjuru sayesinde iklimlendirilmiş havanın yönü değiştirilebilir özelliktedir.

Sıcak su bataryası bakır boru üzerine belli lamel aralıklarında alüminyum finler sıralanmış hava geçiş etkin alanı artırılmıştır. Serpantin kolayca çıkabilecek vaziyette olduğundan bakım kolaylığı sunar. Su rejimi olarak 7-12,90-70,80-60-70-50 olarak ihtiyaca göre üretilebilmektedir.

Tüm cihazlarımızda olduğu gibi Aksiyal ısıtma apareyleri de TAK-Çalıştır özelliktedir.

Aksiyal fanlı sıcak hava apareyi lerinde fan bölümü ise kendinden motorlu sessiz tip aksiyal üfleme fanı kullanılmaktadır. Bu fanın elektrik enerjisi tüketimi yok denecek kadar azdır buda ek bir elektrik maliyetinin önüne geçer.

Bu cihazlar bakımlarını aksatmamak kaydıyla çok uzun ömürlü olduğundan işletme için ek külfet getirmez. Yedek parçası uygun fiyatlıdır. Tozdan ve kimyasallar dan etkilenmezler. Don riski varsa ek elektrikli ısıtıcı veya sirkülasyon pompası adapte edilebilir.

Aksiyal Sıcak Hava Apareyi Aksesuarları

Eurovent'in diğer cihazları gibi EASHA serisi cihazlarıda özelleştirilebilir tiptedir. Aksiyal apareyleri daha verimli kullanabilmek için programlanabilir oda termostadı , 3 yollu motorlu vanalar , Hız anahtarları ve alt üst montaj ayakları gibi aksesuarları opsiyonel olarak sunulmaktadır.

[vc_row][vc_column][vc_separator style="shadow" border_width="10"][/vc_column][/vc_row]

Yorumlar

(Yorum)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Başlat
1
Whatsapp Canlı Destek!
Bizimle yazışmak için aşağıdaki butonu tıklayınız.